New

Stuntstep SEQUEL Rise Park Black / Neo Chrome

€ 219,90
Beschikbaar.
19 producten op voorraad.
SKU
19190
  • Livraison rapide et suivie
  • Paiement 100 % sécurisé
  • Retour facile sous 30 jours

Stuntstep Volwassenen SEQUEL Rise Park Black / Neo Chrome — Robuuste aluminiumconstructie

  • Aluminiumstructuur — lichtgewicht en duurzaamheid
  • IHC compressie — verbeterde stabiliteit en controle
  • Stuur van 62,2 cm — optimale wendbaarheid
  • Wielen van 110 mm — verhoogde soepelheid en snelheid

De Freestyle Scooters SEQUEL CRise Park Black / Neo Chrome is ontworpen voor liefhebbers van skateparks en street. Ideaal voor rijders van 9 jaar en ouder, deze Freestyle Scooters biedt een soepele en dynamische rijervaring, geschikt voor de meest gedurfde tricks en stunts.

Gemaakt van Aluminium, zorgt het voor optimale stevigheid en lichtgewicht, met een totaal gewicht van 4000 g. Het multicolore en zwarte ontwerp van de SEQUEL Rise trekt de aandacht terwijl het betrouwbare prestaties garandeert dankzij de kwaliteitscomponenten, zoals de IHC compressie en de wielen met een diameter van 110 mm.

  • Deck breedte: 12.7 cm
  • Deck lengte: 49.5 cm
  • Stuurhoogte: 62.2 cm
MateriaalAluminium
Gewicht4000 g
KleurMULTICOLORE,Zwart
Aanbevolen leeftijd11_13JAAR,13_15JAAR,15ENMEER,9_11JAAR
Deck breedte12.7 cm
Deck lengte49.5 cm
CompressieIHC
Stuurhoogte62.2 cm
Wiel diameter110 mm
Meer informatie
Merk SEQUEL
Totale Hoogte 87.6 cm
Kleur Veelkleurig, Zwart
Vorm Boxed
Materiaal Aluminium
Wheel Diameter 110 mm
Vorm van het Stuur Y-Bar
Collar Diameter 34.9 mm
Type vork Ongegoten
Aanbevolen gebruikersleeftijd 11-13 jaar, 13-15 jaar, 15 jaar en ouder, 9-11 jaar
Hoofdbuishoek 83 °
Materiaal van het stuur Aluminium
Stuurhoogte 62.2 cm
Decklengte 49.5 cm
Deckbreedte 12.7 cm
Handlebar External Diameter 34.9 mm
Type rem Flex fender
Montage Gedeeltelijk
Stuurbreedte 55.9 cm
Compressiesysteem IHC
Flap Nieuw
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Stuntstep SEQUEL Rise Park Black / Neo Chrome
Uw waardering