New

Stuntstep SEQUEL Rise Park Black / Silver

€ 199,90
Beschikbaar.
15 producten op voorraad.
SKU
19189
  • Livraison rapide et suivie
  • Paiement 100 % sécurisé
  • Retour facile sous 30 jours

Stuntstep Volwassenen SEQUEL Rise Park Black / Silver — Robuuste constructie voor het skatepark

  • Materiaal : Aluminium — lichtgewicht en gegarandeerde duurzaamheid
  • Compressie : IHC — verhoogde stabiliteit en controle
  • Wieldiameter : 110 mm — optimale wendbaarheid op alle oppervlakken
  • Deckbreedte : 12.7 cm — voldoende ruimte voor precieze tricks

De SEQUEL Rise Park Black / Silver is de ideale Freestyle Scooter voor jonge freestyle liefhebbers, of ze nu van skateparks of street houden. Ontworpen voor rijders van 9 tot 15 jaar en ouder, biedt deze Freestyle Scooter een soepele en dynamische rijervaring, geschikt voor de meest gedurfde tricks.

Gemaakt van aluminium, de SEQUEL Rise Park combineert lichtheid en robuustheid, met een gewicht van slechts 4000 g. Het zilver- en zwarte ontwerp is zowel modern als tijdloos, en weerspiegelt de vakmanschap van het merk. Met een IHC-compressie garandeert het een optimale responsiviteit, terwijl de kwaliteitscomponenten zorgen voor een ongeëvenaarde duurzaamheid.

  • Deck breedte: 12.7 cm
  • Deck lengte: 49.5 cm
  • Stuurhoogte: 62.2 cm
  • Wiel diameter: 110 mm
MateriaalAluminium
Gewicht4000 g
KleurZilver,Zwart
Aanbevolen leeftijd11_13JAAR,13_15JAAR,15ENMEER,9_11JAAR
Deck breedte12.7 cm
Deck lengte49.5 cm
CompressieIHC
Stuurhoogte62.2 cm
Wiel diameter110 mm
Meer informatie
Merk SEQUEL
Totale Hoogte 87.6 cm
Kleur Zilver, Zwart
Vorm Boxed
Materiaal Aluminium
Wheel Diameter 110 mm
Vorm van het Stuur Y-Bar
Collar Diameter 34.9 mm
Type vork Ongegoten
Aanbevolen gebruikersleeftijd 11-13 jaar, 13-15 jaar, 15 jaar en ouder, 9-11 jaar
Hoofdbuishoek 83 °
Materiaal van het stuur Aluminium
Stuurhoogte 62.2 cm
Decklengte 49.5 cm
Deckbreedte 12.7 cm
Handlebar External Diameter 34.9 mm
Type rem Flex fender
Montage Gedeeltelijk
Stuurbreedte 55.9 cm
Compressiesysteem IHC
Flap Nieuw
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Stuntstep SEQUEL Rise Park Black / Silver
Uw waardering