New

Stuntstep SEQUEL Rise Street Black / Silver

€ 209,90
Beschikbaar.
60 producten op voorraad.
SKU
19194
  • Livraison rapide et suivie
  • Paiement 100 % sécurisé
  • Retour facile sous 30 jours

Stuntstep Volwassenen SEQUEL Rise Street Black / Silver — Robuuste aluminiumconstructie

  • Aluminiumstructuur — lichtgewicht en duurzaam
  • SCS compressie — verhoogde stabiliteit en controle
  • Stuur van 62,2 cm — optimale wendbaarheid
  • Wiel van 110 mm — soepele rit op straat

De SEQUEL Rise Street Black / Silver is ontworpen voor liefhebbers van skateparks en street. Deze Freestyle Scooters biedt een soepele en dynamische rijervaring, ideaal voor de meest gedurfde tricks en stunts.

Gemaakt van aluminium, garandeert het optimale stevigheid en lichtgewicht, met een totaal gewicht van 4000 g. Het merk SEQUEL staat bekend om zijn vakmanschap en toewijding aan kwaliteit, met een modern ontwerp en betrouwbare componenten, zoals het SCS-compressiesysteem, dat zorgt voor verhoogde stabiliteit en controle.

  • Deck breedte: 14.0 cm
  • Deck lengte: 54.6 cm
  • Stuurhoogte: 62.2 cm
  • Wiel diameter: 110 mm
MateriaalAluminium
Gewicht4000 g
Aanbevolen leeftijd11_13JAAR,13_15JAAR,15ENMEER,9_11JAAR
Deck breedte14.0 cm
Deck lengte54.6 cm
CompressieSCS
Stuurhoogte62.2 cm
Wiel diameter110 mm
Meer informatie
Merk SEQUEL
Totale Hoogte 90.2 cm
Kleur Zilver, Zwart
Vorm Boxed
Materiaal Aluminium
Wheel Diameter 110 mm
Vorm van het Stuur T-Bar
Collar Diameter 31.8 mm
Type vork Ongegoten
Aanbevolen gebruikersleeftijd 11-13 jaar, 13-15 jaar, 15 jaar en ouder, 9-11 jaar
Hoofdbuishoek 83 °
Materiaal van het stuur Staal
Stuurhoogte 62.2 cm
Decklengte 54.6 cm
Deckbreedte 14 cm
Handlebar External Diameter 31.8 mm
Type rem Flex fender
Montage Gedeeltelijk
Stuurbreedte 58.4 cm
Compressiesysteem SCS
Flap Nieuw
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Stuntstep SEQUEL Rise Street Black / Silver
Uw waardering