New

Stuntstep SEQUEL Vandal Black

€ 259,90
Beschikbaar.
9 producten op voorraad.
SKU
19196
  • Livraison rapide et suivie
  • Paiement 100 % sécurisé
  • Retour facile sous 30 jours

Stuntstep Volwassenen SEQUEL Vandal Black — Robuuste constructie voor het skatepark

  • Aluminium structuur — lichtgewicht en duurzaamheid
  • SCS compressie — verhoogde stabiliteit tijdens tricks
  • Wiel van 115 mm diameter — optimale grip op alle oppervlakken
  • Stuur van 71.1 cm hoogte — nauwkeurige controle en wendbaarheid

De freestyle scooters SEQUEL Vandal Black is ontworpen voor liefhebbers van skateparks en street die op zoek zijn naar optimale prestaties. Geschikt voor rijders van 9 jaar en ouder, deze freestyle scooters is ideaal voor degenen die hun tricks willen perfectioneren en willen evolueren in een dynamische stedelijke omgeving.

Gemaakt van aluminium, de SEQUEL Vandal Black combineert lichtheid en robuustheid, met een gewicht van slechts 4000 g. Het bicolor ontwerp in zwart en wit geeft het een moderne en gedurfde uitstraling. Het merk SEQUEL staat bekend om zijn vakmanschap en toewijding aan kwaliteit, wat zorgt voor een soepele en veilige rijervaring dankzij hoogwaardige componenten zoals het SCS compressiesysteem.

  • Deck breedte: 16.5 cm
  • Deck lengte: 58.4 cm
  • Stuurhoogte: 71.1 cm
  • Wiel diameter: 115 mm
MateriaalAluminium
Gewicht4000 g
KleurWit,Zwart
Aanbevolen leeftijd11_13JAAR,13_15JAAR,15ENMEER,9_11JAAR
Deck breedte16.5 cm
Deck lengte58.4 cm
CompressieSCS
Stuurhoogte71.1 cm
Wiel diameter115 mm
Meer informatie
Merk SEQUEL
Totale Hoogte 99.1 cm
Kleur Wit, Zwart
Vorm Boxed
Materiaal Aluminium
Wheel Diameter 115 mm
Vorm van het Stuur T-Bar
Collar Diameter 31.8 mm
Type vork Ongegoten
Aanbevolen gebruikersleeftijd 11-13 jaar, 13-15 jaar, 15 jaar en ouder, 9-11 jaar
Hoofdbuishoek 83 °
Materiaal van het stuur Staal
Stuurhoogte 71.1 cm
Decklengte 58.4 cm
Deckbreedte 16.5 cm
Handlebar External Diameter 31.8 mm
Type rem Brakeless
Montage Gedeeltelijk
Stuurbreedte 61 cm
Compressiesysteem SCS
Flap Nieuw
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Stuntstep SEQUEL Vandal Black
Uw waardering